| byencutza4ever a întrebat:

am si eu o intrebare. Cand sunt la ciclu menstrual am dureri foarte mari, dar nu asta ar fi problema ci sangele este aproape negru... ce ar putea fi?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil esti in primele zile de ciclu, nu stiu mie nu mi se pare a fi o problema asta, i a o pastila sa-ti mai calmeze durerile si stai linistita

| wolder a răspuns:

Daca esti in ultimele zile atunci e ok, dar daca e mereu asa atunci e o problema

| BeautyOfWeb a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu mama ta, cred ca ea e in masura sa te sfatuiasca mai bine, si sa iti spuna daca e normal sau nu

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Stai chill. E normal. Asta e sange stricat.

| Zooy_Rebeca_1992 a răspuns:

De obicei cant vine asa este sange stricat, nu trebuie sa iti faci griji.