| Bozgi200 a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare, ce înseamnă dezvirginarea la băieți? Este ceva vizibil?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu! inseamna doar prima penetrare a unui vagin cu penisul tau!

| Bozgi200 explică (pentru PsihoSex):

Pai și acea "ață" (drenul daca îmi aduc bine denumirea) nu ar trebui sa se rupă? Eu așa am auzit :/

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea in cazul baietilor are loc/se intampla ''pur si simplu'' si consta in simpla Intretinere pentru prima data a primului act sexual real cu o fata/femeie (si/sau baiat/barbat), in urma caruia NU apare si nici NU ramane un semn distinct, vizibil sau palpabil. Cu sau fara a fi prezervativul montat pe penis. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se vede nimic.

| Andreeush a răspuns:

Nu e vizibil.

| Plato a răspuns:

Nu, nu e vizibil.
Se dezvirgineaza in urma primului contact sexual. Nu, oralul/analul nu se pun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu e vizibil, poti sa iti dai seama doar din experienta acelei persoane. Dezvirginarea este acelasi ca si la fete, cand o fac pentru prima data (sex).