| anonim_4396 a întrebat:

Dezvirginarea la baieti doare?!

28 răspunsuri:
| Antonimu a răspuns:

Da-ti si voi baiatului/fetei astuia/acesteia un raspuns ca lumea, nu stiu de ce va bateti joc de el/ea... a intrebat, n`a dat cu parul.

Sper sa iti fie de folos : http://www.roportal.ro/discutii/ftopic12718.html

| andrelina a răspuns:

Intreaba-l pe tatal tau! Sa te iei de mana cu vecinul meu. E si el la fel de curios ca tine.Nu cred ca doare, din contra.Bafta!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Probabi ca la fetedevil
vreti sa scapaty usorwaiting?

| muffin94 a răspuns:

Nu la fel de tare ca la fetewinking

Alte răspunsuri
| Anonim_1678 a răspuns:

A scuze... chestia aia, daca te doare, doar daca ti se rupe ata, daca nu, dai turbo frate sa satisfaci fataaa laughing succes

| Anonim_1678 a răspuns:

App cu scociu am glumit ca atunci cand iti tragi scociu te doare de mori zici ca l-ai pus pe gura si tu ai mustata si ai tras tare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wooow! si inca cum? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu de doare nimic... o sa simti doar placere:Xlaughing spor la treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow. nu te doare nimic.adica depinde daca ti se rupe ata o sa te doara oleack. da daca ai noroc si nu ti se rupe.nai treaba. dar daca ti se rupe o sa curga oleack de sange si o sa te usture penisu vreo 2 sau 3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tu stii ce doare...laughing...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate, incearca, nu ai de pierdut nimic. E o senzatie unica.Cat despre durere, se simte o ustureala extrem de usoara, dupa care se continua cu un furnicat extrem de placut.Bafta,fara frica fra

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa spun ca sunt inca virgin desi am fac odata dar nu m-am dez...cel mai bine e sa nu iti privesti penisul in timp ce faci cu prietena ta asa nu o sa-ti dai seama cind o sa te dezvirgineziwinking

| AtomiKSk8x a răspuns:

Bagi usorwinking Si nu te doare tongue

| iovry a răspuns:

Bueyy frate am 17 ani si inca nu am facut-o dar tare mi-e frica atunci cand o sa o fac nu stiu mie ca o sa doara :-s... ce puteti sa imi sp si mie konteaza foarte mult o parere sincera kiss

| nick_2466 a răspuns:

Nu doare meyy nu va fie fricalaughing cei care va raspund asa vor sa si bata joc de voi n udoare deloc happy incercatsi fara fricalaughing

| Kevin21 a răspuns:

Deci :
1. Dezvirginarea nu consta neaparat in rupere atei.
2. Unora o sa li se rupa ata in timpul contactului sexual, altii o sa ramana cu ea intreaga mult si bine. Nu este o regula.
3. Daca nu ti se rupe ata de la sine in timpul contactului sexual, nu incerca sa ti-o rupi singur, iti zic din experienta. O sa te doara foarte tare.

Inca odata, iti zic din experienta, mai departe faci ce crezi.
Bafta!

Alte răspunsuri