| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare.cum as putea sa-mi dau seama la un baiat k este virgin? e adevarat k la baieti se schimba culoarea la sfarcuri dupa ce fac prima data sex? spuneti pe bune, caci chiar vreau sa stiu...multumesc...

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

1) Doar daca incerci sa faci sex cu el, ai sa vezi ca nu iti nimereste intrarea!, e timid, nu stie ce si cum sa faca, etc... 2) Oare cine te "apreciaza" atat de tare incat ti-a vandut cea mai aberanta irealitate?! Daca ai sa faci sex fara Prezervativ, cand ai sa constati ca esti gravida, ai sa vezi, LA TINE!, ca din roz, ai sa ai sfarcurile maronii! (ai cumva 12 ani?!)...

| elena a răspuns:

Sincer?! Eu chiar am inceput sa ma distrez citind intrebarile puse de voi, dar nu numai atat imi strarnesc si curiozitatea sa aflu raspunsurile

| SweetCandy a răspuns:

Mai eu asa ceva nu am mai auzit... p bune acum nu stiu ce fel de baietii ai intalnit u pana acum...
da dc te intereseaza asa de tare?
nu mai bine il intrebi...adica eu asa cred ca e cel mai corect...
nu cred ca o sa stai in timpul partidei de sex sa te holbezi l sfarcurile lui...laughing
serios acu... vb q el daca ai nedumeriri...
succes
happy

| Parintele a răspuns:

Iti dai seama ca atunci cand vine vb de sex. e mai tacut si e ceva mai timid. Daca incerci s-o faci cu el e stangaci. poate nu se descurca bine. Nu este adevarata faza cu sfarcurile, e caterinca.

Shin
| Shin a răspuns:

Eu stiam ca se inegreste cerul guri...hee hee
Shin tongue

| MarYoBenucci a răspuns:

Iti dai seama dupa c*oaiele laughing care`i atarna laughing
nu stiu nu ai cum sa-ti dai seama thinking stiam ceva de " ata"... dupa c o face il doare ca si la fete ciusswinking

| Moneyandfame a răspuns:

Din cate stiu eu, le creste o coada dupa ce fac sex. Sfarcurile capata o culoare rosu-purpuriu, mainile se dubleaza in dimensiune, rotula se deformeaza si au un inceput de calvitie.Destul si cu tine...

| andreig a răspuns:

Auzi vere ca li se schimba culoare sfarcurilor rolling on the floor)) li se face cacanie aprins

| cooola a răspuns:

Mai nu poti stii daca un baiat mai este sau nu virgin, nici un doctor nu iti poate spune asta, asa ca fetelor aveti grija ca el vine, dupa isi ea palaria si a plecat si nimeni nu stie cate are pe lista...winking

| spin a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva.nu e adevarat, dar laughingasta e prea tare. e de tinut minte cand vreau sa rad de cate unulaughing. e prima oara cand intru pe site, dar carek am sa va plictisesc zi de zi, sau noaptea ca am insomnii.

| Auricik a răspuns:

Daca prietenul nu a avut relatii atunci el se cunoaste dupa cum vorbeste, cum te imbratiseaza sau incearca sa-i pui intrebari pe tema relatii si sex, de exemplu:cum a fost primul sex? o sa vezi reactia lui la aceasta intrebare