| adelaaa a întrebat:

Eu vb cu un baiat pe mesenger si neam imprietenit iar el a inceput sa ii placa de mine si mie la fel si sa ne iubim foarte mult dar eu nu stiu dac el imi spune cu adevarat caci ma iubeste ¿puteti sa-mi spuneti cum as putea sa-mi dau seama caci ma yubeste cu adevarat?

10 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Fiecare se manifesta diferit cum a spus si annda.

Cel mai bine ar fi sa va intalniti fata in fata daca tu ai incredre suficienta in el. Da-mi un mesaj pe privat cu mai multe date, distanta dintre voi de exemplu. Doar atunci voi putea sa imi dau o parere mai detaliata. Astept mesajul!

Bafta!

PsihoYounger

Răspuns utilizator avertizat
| annda a răspuns:

Deci sa-ti explic cum faci. Iti faci o cafea, dupa ce-o bei rastoarna cana pe o farfurie si daca ramane o inima te iubeste. big grin
Vezi si tu cum vorbeste si ce gesturi face. Fiecare persoana se manifesta diferit.

| kayan a răspuns:

Iti poti da seama daca atunci cand iti scrie pe mess, ii tremura vocea. sau iti mai poti da seama daca atunci cand ii scrii tu, te uiti in ochii lui.

dar eu cred ca te iubeste foarte mult, cu adevarat.

| valy07kdpv a răspuns:

Nu esti syngura care vb pe mersi cu o pers
cel may bine sa nu aty aprynzy calcayele f tare sa nu te dezamagesty syngura
aty spune ca te yubeste nul casta nyk doar cateva taste
vaty vazut pana acum vreodata?
daca nu fy may optymysta
si eu aty pot spune ca te yubesc ca doar nu ma costa nyk
pana la pryma antalnyre fy may retynuta cu sentymentele
am cunoscut o persoana care a batut drumul dela capatul taryy sa-l vada pe cel cu care vb pe mersi de caty-va ani si a fost f dezamagyta
una dyn cauza comportamentului si apoi dyn cauza aspectului
pana la episodul face to face fy may retynuta cu sentymentele

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Sa va intalniti si sa te uiti in ochii lui
sa vb cu o prietena de-a ta sa-i faca cateva complimente pe mess si daca nu raspunde la ele inseamna ca te place
daca se fastaceste
si sunt multe alte semne care arata dca te place sau nu

| WhiteWings a răspuns:

Cel mai bine ti-ai da seama de asta fata in fata...iti poti da seama din comportamentul lui fata de tine, trebuie sa te respecte sa aiba rabdare cu tine.sa fie atent la tine la ceea ce ii spui si sa te faca sa te simti cat mai bine alaturi de el.iti poti da seama si din privirile lui.mult succes

| miss44 a răspuns:

Sincer.eu am trecut prin asa ceva numai ca fiecare gandeste cum vrea.eu am cunoscut un baiat pe messenger, ne am cunoscut ne am vz am vb la tel...si el mi-a cerut sa fiu prietena lui bineinteles ca am acceptat.am vb 7 luni la tel prin mesaje pe mess cu intalnirile mai putin k suntem din localitati mai departate una de alta.si acum 2 zile dintr-o prostie a spus ca nu ma mai iubeste ca l-am mintit dar de fapt eu nu l-am mintit numai asa crede el.nu te lasa amagita. dar nu fiecare e la fel.succes in relatie! pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti curva normal

| todea a răspuns:

Voi ati vorbit numai pe mess pana acum? ca asta nu inteleg?