| isabella a întrebat:

Buna am si eu o intrebare...cum iti dai seama ca un baiat sta cu tine doar pentru sex? mersi :X

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, in cazul in care nu ai facut-o, daca e doar pentru sex cu tine, nu prea te baga in seama, nu ii pasa de ceea ce simti, nu este dragastos cu tine, insista sa o faci... daca ai facut-o atunci te cauta doar cand are nevoie, nu e tandru si vorbeste urat si e rece...

| CevaNormal a răspuns:

Pai pune accentul mai mult pe partea asta, este deparat de tine, in primul rand nu este sincer cu tine, te i-a peste picior des, nu prea arata la lume despre existenta ta. Te poate obijdui si sa-ti spuna ca ii pare rau, dar numai dupa ce vede ca tu suferi. In timpul sexului este agresiv, nu-i pasa daca tie iti este comod, etc

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai nu prea se arata interesat de relatie...aduce mereu vorba de sex...insista sa va vedeti in locuri mai retrase... te invita la el acasa...se invita la tine acasa...

| Frogie a răspuns:

Te preseaza cu intrebari legate de acest lucru...nu poate astepta daca tu nu esti pregatita si ajunge sa te santajeze cu chestii de genul " daca nu facem, e mai bine sa o lasam balta "... daca nu v-ati vazut de ceva vreme si primul lucru care ti-l cere e sa va vedeti acasa la el, la tine sau intr-un alt loc mai pustiu...

| juniper a răspuns:

Cand trage o mutra din aia frustrated

| madyyy18 a răspuns:

1 fara preludiu 2lipsa cuvantului TE IUBESC 3iti vb incontinuu despre sex 4 bate numai apropouri fara sarutari si priviri in timpul actului sexual 5mereu cand te saruta i se scoala 6 dupa ce te nici nu se mai uita la tine 7 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E si greu sa-ti dai seama, barbatii pot face sex fara sa iubeasca, din necesitate, dupa o anumita maturitate si femeile, daca face doar sex cu tine numai tu poti sa simti noi aici, mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vorbeste mult despre asta si face tot felul de presupuneri: "daca am incerca","ce ai spune daca..."...etc. Totusi, numai tu poti simti asta! Bafta!

| Anonim_5757 a răspuns:

Daca nu ai facut-o cu el iti vorbeste foarte mult despre sex si lucruri din astea.bate apropouri.Si daca s-a intamplat nu prea iti da atentie, e indiferent, vorbeste frumos doar pana ajungeti in pat. Da ai facut-o cu el, spune-i ca ai probleme si o perioada nu poti sa mai ai contacte sexuale, sa vezi cum reactioneaza.

pup

| sorina_8895 a răspuns:

In primul rand depinde cat de usor te-ai lasat influentata de el sa inecepeti sa faceti sex... daca te-ai lasat usor poate ca ai fost recomandata de alti baieti cu care ai mai intretinut relatii de genu asta si respectivii sunt amici sau preteni cu el... Iar in al 2 lea rand in functie de comportamentu lui de exemplu cum ar fi:nu se comporta frumos, nu este foarte atent cu tine, evita sa iesiti in oras sau cluburi sau ceva de genu asta, cel mai bine iti poti da seama in functie de ce iti zice instinctul taubig grinbig grin...Bafta

| phenobarbidoll a răspuns:

S spune ca in timp ce femeile mimeaza orgasmul, barbatii pot mima o intreaga relatie. daca simti ca nu va conectati pe mai multe planuri intelectual, spiritual, emotional... daca simti o lipsa de interes din partea lui, nu te cauta decat cand e interesat atunci e doar pentru sex.