| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare...cum poti afla daca un baiat te place fara a-si da seama ca-l placi? mersi!

1 răspuns:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai sa stii ca difera de la baiat la baiat.De ex am observat ca multi spun ca daca se uite frumos la tine si cand te uiti se rusineaza inseamna ca te place.Nu neaparat ca am patit si eu asa si de fapt placea pe o alta fata. El fiind timid nu vorbea cu ea, nu prea o baga in seama, iar cand ea vroia sa il intrebe ceva el incerca sa raspunda cat mai repede si pe ocolis.
Daca e un baiat care nu e timid deloc atunci faptul ca se uita la tine frumos si lung poate insemna ceva, daca mereu te baga in seama pe mess, daca iti trimite kiss, daca se poarta cel mai frumos cu tine pot sa insemne 2 lucruri:ori te place ori esti o prietena buna si meriti sa fi respectata, daca se aseaza langa tine si cam atatea stiu. Dar ti-am zis difera de la baiat la baiat.Totusi sper ca te-am ajutat.