| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut pentru ptima data sex si nu m-a durut si nici nu am sangerat inseamna ca nu mi s-a rupt himenul? Si apropo. Menstruatia mi-a intarziat iar in acest timp eu am facut sex. Iar menstruatia inca imi intarzie. Actul sexual nu a durat foarte mult. (Cateva minute). Se poate sa fiu gravida?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ba cel mai probabil ti s-a rupt himenul, dar era putin vascularizat si n-a sangerat. SE intampla. Daca ai facut sex neprotejat, se poate sa fii insarcinata. Fa un test de sarcina in a opta zi de intarziere a menstruatiei din prima urina de dimineata si apoi repeta-l peste inca 2-3 zile. In ziua in care il repeti, du-te neaparat la ginecolog, indiferent de rezultatul testului.

| madagascar a răspuns:

Pai daca nu te-ai protejat poti fi gravida

| madagascar a răspuns:

Probabil ai himenul elastic si de aia nu ai sangerat, deci nu s-a rupt, dar tot poti ramane gravida daca nu te-ai protejat sau poti contacta o boala cu transmitere sexuala.

| AnAiLuI a răspuns:

Daca si-a dat drumu` in tine da poti sa fi insarcinata.
dar daca nu si-a dat drumu stai linistita ca nu esti...
si problema cu sangerarea ...nu ai sangerat pentru ca ai himenul elastic si de aceeawinking

| Anutzssa a răspuns:

Si s-a rupt himenul?

| Anutzssa a răspuns:

Nu am patit nimic happy whew!! Multumesc pentru raspunsurii :*

| frumuselul a răspuns:

Mai mai este o prb! s-ar putea sa nu fi fost dezverginata complet de aceea nu ai singerat si nu te-a durut.trb putina experienta din partea baiatului atunci cind fata este virgina. daca nu ai facut sex protejat este f rau, si nici nu ai luat pastila de a doua zi rau, nu dispera totusi cumpara un test barza si vezi ce iese sint in proportii mari sigure.se poate sa iti fi intirziat menstru si din alte cauze.ai grija de tine, te pup pa.