| Ioanaaal a întrebat:

Am si eu o intrebare daca dormi cu un baiat in acelasi pat,imbracati fiind amandoi,dar stam mai apropiati, daca sta peste mine sau ma pipaie exista risc de sarcina?

9 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Da, si daca va sarutati chiar.
Acum fara glume, cum sa se poata daca sperma lui nu intra in vaginul tau?

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in cazul in care iti baga limba.

| Emilian65 a răspuns:

Sarcina apare atunci cand exista un act sexual si cand baiatul ejaculeaza in interiorul tau. Ori, tu spui ca nu a avut loc un act sexual si nici o ejaculare. Deci nu exista risc de sarcina.

| Dariusuu a răspuns:

Cum naiba să existe?

Răspuns utilizator avertizat
| RedDeath a răspuns:

Daca nu ajunge sperma lui la tine in vagin sau pe chiloti, totul e ok.

| milkaCappuccinca a răspuns:

Da! ai grija sa faci testul la timp sa te convingi... big grin

| Macovei_Dragos_1997 a răspuns:

Cred ca glumesti normal ca nu

| boobear23 a răspuns:

Nu laughing