| Fragolita a întrebat:

Heiii boys! o intrebare... Ce parere aveti despre sexul oral?! Va-ti pune prietena sa va faca? [funda]

8 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Uite cum e treaba. Nu. eu nu as pune-o daca ea nu vrea nu. sau poate daca vine din partea amandurora asa da

| sebysebyca a răspuns:

Ma nebunule, nu avem nici o parere despre sexul oral! aaa, sa nu uit, dar ce e sexul oral?

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Daca ii place, dc nu.laughing

| Demonull a răspuns:

Niciodata nu o sa-i cer, daca ea considera bine bine daca nu, nu e nicio problema.Si de cele mai multe ori atunci cand nu ceri primestitongueSigur, e bine sa oferi si tu si poate chiar primul, in caz ca e respectiva e mai timida.

| bogdan72 a răspuns:

Nu as pune-o... as ruga-o.

| GoBackInFuture a răspuns:

Daca ea doreste sa-mi faca, nu are numai decat, nu ma pot impotrivi acestor dorinte laughing

| Domiinic a răspuns:

Cel mai tare. Logic.laughing

| NightWing a răspuns:

Nu as pune-o. Mi se pare scarbos si cred ca o sa mastisfaca destul de mult sexul vaginal.