| criss_9886 a întrebat:

am si eu o intrebare dar vreau raspunsuri concrete ...credeti ca in 10 luni de relatie poti sa spui ca iubesti persoana respectiva?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Dacă în aceste 10 luni doar ai încercat să o iubeşti, şi de fapt tu ai o pasiune pentru altcineva, nu este posibil. Testează-te singură! Vezi dacă poţi să stai fără persoana respectivă, o perioadă mai mare de timp, dacă te gândeşti la ea mereu, dacă atunci când se vorbeşte despre dragoste te gândeşti la ea şi ai vrea să fie lângă tine, ş. a. m. d. O seară plăcută!

pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| OneLifeOneLove a răspuns:

Da...Bine acum depinde de cat timp ati petrecut impreuna, de cate ati facut impreuna.Vezi tu. daca ai foarte multe amintiri cu o anumita persoana, te simti foarte bine in preajma ei, pot ajunge chiar sa o iubesti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti in secolul 21 nu petreci 2 saptamani si ii spui partenerului te iubesc. fara sal cunosti prea mult.cred ca dupa 10 luni poti sa-i zici te iubesc