| Andrei1099 a întrebat:

Am si eu o intrebare! DE ca teva zile vorbesc cu o fata de ca re imi place si as vrea sa stiu daca si ea ma place. azi a intrebat pe un coleg despre mine o fi si acesta un semn?

Răspuns Câştigător
| alexandra444447 a răspuns:

Eu cred ca ea te place deoarece daca vorbit si na este normal dar daca vrei chiar sa stii daca vine ziua ei sau ceva sa ii dai un cadou cu un biletel si o intrebi MA PLACI? sau rogi o fata sa o intrebe pe cine place ea si o sa vezi funda?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cu siguranta e un semn, chiar unul bun.Cred ca te place si ea, altfel nu-si arata interesul fata de tine intreband o terta persoana.happy