| SpidermanSCOOB a întrebat:

O fata te place daca vine la tine si iti cere sa o imbratisezi, daca se baga in seama pe hol de fiecare data ( chiar daca uneori nu o vad ), te imbratiseaza foarte tare ( si sanii sunt apropiati de pieptul meu ( la maxim????), si nu doar sanii, tot trupul? Si gaseste cate un "motiv" sa bata palma cu mine?
Si mai ales, fata aceea nu imbratiseaza pe oricine... adica doar pe un coleg cu care eram la imbratisat, iar dupa pe mine. Si cand sunt in preajma lui, iar fata ( o vom numii Andreea) cand mai vine la mine in clasa o data i-a spus "te pup " ( eu fiind la 1 m distanta) Am impresia ca vrea sa vada daca o vreau sa nu. Iar acum cateva zile m-a imbratisat, dar eu pe ea nu prea, si m-a intrebat "De ce nu ma imbratisezi?" Inseamna ca deja si a pus un semn de intrebare si vrea sa afle motivul pentru care nu o imbratisam ????

3 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

Pai...probabil "Andreea" te place, saaaau ii place compania ta si te place ca persoana in sine si gaseste atentie si afectiune la tine.O faci sa se simta bine.E frumos din partea ta. Daca si tie iti place de tipa actioneaza = ))

| Ch0co a răspuns:

As vrea ca o fata sa faca asa cu mine. laughing. Suna de parca te place, asa ca profia de ocazie. Totusi ai grija sa nu isi bata joc de tine

| SpidermanSCOOB explică (pentru Ch0co):

laughing nu isi bate, chiar ea a inceput prima sa ma bage in seama ( prima conversatie ). Eu nu stiu ce sa mai cred daca ma place sau nu laughing o sa o iau de mana sa vad cum reactioneaza, atunci imi dau seama 100%