| JustUs4ever a întrebat:

de curiozitate, o femeie dupa ce ramane insarcinata la cate zile/saptamani dupa contactul sexual incepe sa aiba greturi si ameteli? Dau fundita!winking

4 răspunsuri:
| Zaika_7941 a răspuns:

Peste cel putin 1 luna, insa testul de sarcina peste o saptamina...bafta!

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Nu te lua dupa greturi ca se poate sa nu aiba deloc greturi da in general dupa prima luna in mediewinking

| anonimus_1190 a răspuns:

Vrei sa stii daca esti insarcinata sau nu? De curiozitate te intreb happy

| JustUs4ever explică:

Anonimus, intrebam doar de curiozitate, nici macar nu mi-am inceput viata sexuala asa ca mai bine taci din gura!