| kid_3717 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grinEra odata un serial Secretul Mariei in care Liviu Varciu (Oliver) canta o melodie gen"Tresar cand ma gandesc la tine..."si mai departe nu mai stiulaughing
Daca stie cineva cum se numeste va rog ajutati.makiss
Dau fundoikiss
Multumesc >anticipat!big grin

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Cum dracu sa intrebe cineva de o melodie din Secretul Mariei si sa aminteasca si de Liviu Varciu? laughing Exista ceva mai comic pe planeta?

| Gipsy a răspuns:

Poate asta:

Delia & Smiley - Secretul Mariei

http://www.youtube.com/watch?v=Fn2cE7wwAmE

| Mihaela a răspuns:

Tresar cand ma gandesc la tine, si ma-n fior cand te privesc, tu ai furat ceva din mine, si din clipa aceea stiu ca te iubesc.