| Daiana_1737 a întrebat:

acum cativa ani a fost un serial pe antena1 "secretul mariei" in penultimile episoade liviu varciu i-a cantat iubitei sale o melodie...stie cineva cum se numea? melodia a cantat-o in autocar...mersi

Răspuns Câştigător
| Giuly_3112 a răspuns:

Pff ce imi placea mie telenovela aia tohamneeee diya cauta pe youtube episodul

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult de tot. ce pacat ca nu mai e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A cantat la un moment dat o melodie cu : "tresar cand ma gandesc la tine, si ma-nfior cand te privesc, tu ai furat ceva din mine, sin-n clipa ceea simt ca te iubesc". la aia te referi si tu? daca nu, stie cineva cum se cheama crying(? va rog.am nevoie de raspuns urgent happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cineva sa-mi zica cum s-a terminat serialul? Dupa ce Maria a ramas insarcinata si Octavian era casatorit cu alta, eu am plecat peste hotare si as vrea foarte mult sa stiu cum sa sfirsit filmul...va rog ajutati-ma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem 4 ani cand am vazut-o. Apoi m-am uitat la fiecare episod

| coradosmiley a răspuns:

TRASARRRRR cand ma gandesc la tineeeeee, si`mi daa fior cand te privescccc. tu aii furat ceva din mineee. si din clipa aceia simt ca TE IUBESCCC. ASTA?love strucklove struck

| coradosmiley a răspuns:

TRASARRRRR cand ma gandesc la tineeeeee , si`mi daa fior cand te privescccc . tu aii furat ceva din mineee . si din clipa aceia simt ca TE IUBESCCC . ASTA ?love strucklove struck

| flory_7085 a răspuns:

Nu stiu, dar sa stii ca iubeam telenovela aceea! Era preferatul meu eram in clasa a2-a sau a 3-a cand l-am vazut, mi-a placut enorm dar pe youtube nu gasesc episoadele! Dupa ce telenovela a luat sfarsit 235. 324 de persoane au vrut ca telenovela sa apara din nou! si exact asa a fost apoi au cerut pentru a 3-a oara sa se redea si au facut-o pentru unltima data. ce nu asi da sa il mai vad Apropo pentru cei care nu stiu lorena & maria sunt o siungura persoana. Mia placut de maria a pastrat bine secretul, dar la un moment dat OCTAVIAN a aflat iar maria a fost distrusa, pentru ca ea chiar il iubea pe octavia, si lorena la fel, maria o tot vedea pe lorena, nu pentru ca vroia sa il lase pe OCTAVIAN in pace, ci pentru ca stia ca are nevoie de ajutor, stiu multe despre aceasta telenovela, asi putea sa o tin asa intr-una, dar nu cred ca mai pot sa scriu[ma doare mana]! ok daca mai aveti intrebari intrebati-ma va voi raspunde cu cea mai mare placere.Macar asa sa imi amintesc de aceasta telenovela [care a fost primul film romanesc]sa nu uitati asta

| gratiana a răspuns:

Secretu mariei