| TheBestShMeN a întrebat:

Buna am si eu o intrebare doare!? cand imi pierd virginitatea adica sangerez sa uceva de genu!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai acum depinde de la un baiat la altul, adica eu stiu ca al meu are 25 de ani si prima data cand a facut-o la usturat un pic pentru ca trebuie sa i se rupa ata dar nu i sa mai rupt, normal trebuie sa se rupa dar lui ia ramas pe jumatea libidoului. In mod normal te doare o prima data un pic si dupa aia esti ca nou, adica ''rupt''. In schimb la fat nu e asa, unele au un himen foarte elastic poate sa i se rupa dupa mult timp poate chiar o luna, bine asta daca faceti sex zilnc. pup

6 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Esti baiat? Tu nu sag=ngerezi dar partenera ta daca este virgina s-ar putea sa sangereze ea.

| Ioana2518 a răspuns:

@vasiledumitru dce sa regrete dragule? eu mi-am inceput viata sexuala cu baiatul pe care l-am iubit de la 14 ani si nu regret nici un moment intampla. tinand cont ca sun fata dar el ca este baiat? lasa sa inceapa viata sexuala cand are el chef si cu cine vrea el.

| Cretaker a răspuns:

Felt good man, mi-a dat sangele pe nas.

| deeeeeeaaa a răspuns:

laughinge da...

eu am dezvirginat un virgin blushing

nu a sangerat rolling on the floor

dar nu se mai termina rolling on the floor)

| vasiledumitru a răspuns:

Te va durea sufletul, nu acum mai tarziu. Vai ce vei regreta daca vei face sex.

| bogdanel7 a răspuns:

Te va durea de te iti vei da drumu pe tine.