| Bybyutzzzz a întrebat:

Pe baieti ii doare atunci cand isi pierd virginitatea?!

Răspuns Câştigător
| Rake a răspuns:

Ustura putin...

15 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Prima data este dureros pentru ambele sexe big grin

| Hpzox a răspuns:

Virginitatea la baieti se simte mai mult la nivel psihologic decat la nivel fizic,normal simte si el o durere.dar nu ca noi fetele. Nu doare asa de tare, mai mult el o sa simta o placere, bineinteles ca are ce sa i se rupa si lui ''ata'' dar e o durere mica si pe secunda apoi trece. :*

| alafaranume a răspuns:

Depinde, doar daca ti se rupe ata dar nu este regula pentru ca sunt o gramada de baieti care au poate mii de partide la activ si nu li s-a rupt, tu ca baiat ar trebui sa nu iti faci griji...fii barbata ce dracu

| PerfectAngel a răspuns:

Nu ii doare nimic happy E foarte frumos momentul, si placut.

| crystynel23 a răspuns:

Nu, nu-i doare cand li se rupe SCROTUL!

| eldorado a răspuns:

Nu am simtit nimic.fratilor daca stii cum sa o faci incet. fara sa te grabesti sa o asculti si pe ea.ce zice si lasand unul de la altul.cred ca o sa mai fie mii de ocazi.eu stiu depinde de persoana.am intalnit pe una care.a adormit.in 5 minute. a luat-o somnul.

| RetardedRacoons a răspuns:

Da, dar e mai mult o durere sufleteasca, ne doare amintirea anilor irositi pe masturbare si intrebari cretine de forma "Dar daca ma refuza".

| Ramypapushik a răspuns:

Bine-inteles ca dawinking si pe fete dar si pe baieti happy

| Sava30 a răspuns:

Nu, fiindca la noi nu se rupe nimic

| ionutpur a răspuns:

Dap

| DutuXXL a răspuns:

Pai da! sti pielita din varful penisului? Cand so rup nu mai sunt virgini si sa stii este cea mai mare durere

| skizzu a răspuns:

Daca se lovesc cu lingura peste penis...cum zicea unu ca a facut...rolling on the floorcica i-a zis cineva ca il tine mai multlaughing

| Yohanes a răspuns:

Nu ...cum sa ii doara. poate doar atunci cand isi rup atawinking

| Cocordin a răspuns:

Nu

| Yonutzz_Jrr_1994 a răspuns:

Sincer am 22 de ani si sunt virgin puteam sa oo fac cu vreo 3 da nu am prea avut atractie de ele...winking