| LucaT a întrebat:

Stiu ca la noi fetele cand ne pierdem virginitatea doare... Dar baieti cand isi pierd virginitatea simt vreo durere ceva neobisnuit? laughing)

7 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Si normal, is oameni si ei.

| RAY a răspuns:

Da o usturime se simnte

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu toate dezverginarile sunt dureroase la fete, deci cred ca nu cred ca se poate generaliza nici la baieti asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu toate simt durere, depinde de ce tip de himen ai.
Si nici la baieti nu este vreo schimbare.
Te pup!

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Da,simtem si noi o durere cand ni se rupe ata laughing

| AllePuffu a răspuns:

Am auzit ca ii ustura. Pai ce naiba, numai pe noi sa ne doara?laughing

| anonimul29 a răspuns:

Sa zicem ca atunci cand se rupe "ata" se simte o durere s depinde la unii poate sa se rupa de la primul contact sexual la altii poate sa nu se rupa deloc depinde de grosimea acelei "Ate" si da si baietii simt o anunita durere dar nu asa de mare!