| Andruu_6391 a întrebat:

am si eu o intrebare...E posibil ca o persoana sa faca sex la inceputul lunii trecute, dupa aia sa-i vina ciclul.iar luna viitoare sa nu-i mai vina? In acest timp fata nu a mai facut sex.Dar luna asta nu i-a venit ciclul si nu stie de ce.ia intarsiat 2 zile.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da se poate sa-i vina ciclul peste sarcina, au fost destule cazuri de genul asta dar 2 zile de intarziere nu-i mult... poate o sa-i vina

| Andruu_6391 explică:

Pentru?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

DA se poate, ori e neregulat ori bebe

Răspuns utilizator avertizat
| razvitzi a răspuns:

Felicitari laughing

| pisssssiyy97 a răspuns:

Pai scumpo eu sincer nu cred ca este vorba de o sarcina poate esti racita putin la ovare si de asta ti-a intarziat dar pentru siguranta te sfatuiesc sa faci un test de sarcina te pup

| Andruu_6391 explică (pentru pisssssiyy97):

Multumesc:*

| pisssssiyy97 a răspuns (pentru Andruu_6391):

Si sa nu asculti prostiile la toti copii de 11-12 ani care habar nu au de asa ceva happy

| pisssssiyy97 a răspuns (pentru Andruu_6391):

Apropo tu cati ani ai?

| Andruu_6391 explică (pentru pisssssiyy97):

17 blushing

| pisssssiyy97 a răspuns (pentru Andruu_6391):

Multi inainte