| Danielita a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Este un baiat la scoala care se uita mereu la mine in ore iar o data cand am plecat acasa mi-am pupacit colegele si m-a intrebat daca nu il pup si pe el. ce parere avet credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Salut!
Hmm.thinking pai Da acestea sunt semnele cind unui baiat ii place de tine! Eu cred kai place dar nu se stie baetii in ziua de azi sunt ft. smecheri asa ca sa nu te lasi pacalita! sai lasi inpresia ca esti greu de cucerit atunci se va vedea cu adevarat daca te place. va face orice ca sa te cuceriasca si asa va avea mai multe sanse relatia vostra!winking iti spun asta din propria experietntawinking kiss
pa pa wave
ai grija de tine...kiss

8 răspunsuri:
| andr33a_2690 a răspuns:

Te simpatizeaza sigur... daca si tu il placi ar trebui sa ii dai asta de inteles pentru ca sunt sigura ca ar iesi o relatie...bafta:*

| beatrice2 a răspuns:

Sincer cred ca daaaa;;> adica cred ca a vrut sa para in gluma dar in sinea lui isi dorea un pupic big grin dai du'te! cucereste'l happy funda?

| nebunDUPAtine a răspuns:

Da te place eu zic sa nu fi timida si sa faci tu primul paswinking daca el nu are tupeu fi tu mai tupeista si nu te gandi decat la ce e mai bine

| MangekyouSharingan a răspuns:

Eu zic ca da dar mai bine il intrebi

| Deeutza_9774 a răspuns:

Ma pune p o fata s intrebare c parere are despre tine si at vz c si km:X:X:Xfunda?

| elena92_2864 a răspuns:

Da,te poate placea dar daca si tie iti place de el nu te grabi, asteapta sa va mai cunoasteti pentru ca toti baietii in general vor sa fie in centrul atentiei prin smecheriile lor si le convine sa fie pupaciti de fete.

| gabyth1 a răspuns:

Cu siguranta te place! Fa tu primul pas si iai numarul de telefon sau adresa de mass! succes

| sergio_9818 a răspuns:

Da eu cred ca te place dar nu sunt asa de sigur tu il plaqci?