| elena11pisy a întrebat:

Imi place de un baiat la scoala... se uita mereu la mine, imi zambeste mereu cand ne vedem ne zambim si ma cauta mereu din priviri... ce credeti ma place?

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Da,aşa se pare,că te place. Dacă îl placi şi tu pe el, spune-i sau aşteaptă să facă el primul pas, dar să nu îl refuzi!

| Still a răspuns:

Normal ca te place draguta.Doar ca, daca vrei sa iti confirme lasa`l sa "te atace".Fii o prada usoara[la prima vedere].sal.pup