| Annnnnnnao a întrebat:

este vorba despre prietena mea. Place un baiat cu 2 ani mai maree. Ea avand 14 iar el 16. Problema este ca baiatul respectiv arata destul de bine. Iar ea este putin cam grasuta. Si tipul nu stie ca`l place. Ma gandesc ca daca ar afla, ar face misto de ea... ce poate face? funda pentru cele folositoare

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Spune-i tipului sa nu faca misto ca nu ajunge nicaieri mai bine sa nu o bage in seama si asa nu mai sufera nimeni acea fata o sa isi faca iluzii dar ii poti zice ca mai bine sa il lase impace pana da de cineva pe masura ei.

6 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Crede-ma ca si eu am fost in aceiasi situatie, deoarece si eu eram plinuta.La urma urmei nu conteaza fizicul, ca si sufletul omului, daca face misto inseamna ca nu o merita.

| Anablondyi a răspuns:

Daca ar face misto de ea, si tu stii asta, inseamna ca nu o merita. straight face cine o iubeste o iubeste fie ca e grasa fie ca e slaba.depinde de comportamentul ei...in ciuda aspectului fizic. daca ai un caracter super tare esti acceptat in orice gasca si trrebe sa ai personalitate, in acest fel lumea uita sa se uite la tine fizic si sta cu tine doar spiritual.intelegi? trebuie sa stie cum se vb cu un baiat.etcwinkingwinking

| nonytzu a răspuns:

Bah fixpix,
oana nu e grasa

| eprubetă a răspuns:

hee hee offf saraca de ea straight facestraight face Daca continua sa se prosteasca in halull` asta sigur ''ell`'' o sa isi bata joc de ea` rolling on the floor [stiu ca nu trebuia sa raspund la intrebarea asta tongue]

| eprubetă a răspuns:

Da ba! @fixpix o cunossc si eu! este collega noastra :*:*

| fixpix a răspuns:

Prietena ta?raised eyebrows, te rog!laughing