| anonim_4396 a întrebat:

am o prietena care este urata si este indragostita de un baiat. Dar acesta nu o place, ci face misto si chiar imi doresc sa o ajut dar cum. Ea este foarte urata, iar baiatul arata destul de bine si nu stiu cum sa-i zic ca nu s`ar potrivi si nici nu vrea sa se machiaze.Deci ce fac?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nimic. Nu e problema ta până la urmă. Asta dacă nu eşti tu fata respectivă. De ce să te implici? Baftă!

| madycumada a răspuns:

Incearca sa o faci sa inteleaga ca acel baiat nu este de nasul ei. Daca nu intelege, sa-i fie de bine, macar ai incercat.

| HySpear a răspuns:

Pai dc te bagi? nu e treaba ta.Are decizile ei proprii, si macar bine ca are incredere in ea.
Nu judeca pe cineva dupa aparente, ce conteaza daca ii urata sau frumoasa, in timp o sa isi gaseasca pe cineva care chiar se potriveste cu ea, ce e in suflet conteaza nu ce e la exterior.
Incearca sa-i explici, si daca nu intelege...treaba ei.

| angel99_2049 a răspuns:

Scuze dar raspunsul meu o sa fie cam urat pentru ea... dar asa sunt eu. In fine, pune-l pe acel baiat sai spuna frumos >. O sai fie foarte greu sa inteleaga, dar poate o sa inteleaga. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incearca sa o faci sa-l urasca sau incearca s-o faci sa se indragosteasca de alt baiat nu prea stiu