| teiuby0 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare : iau anticonceptionale si satul nu ejacueaza in mine mi-a venit ciclul normal dar m-a tinut 3 zile de o bicei ma tinea 4 sau5 zile credeti ca este vrei problema?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Menstruatiile pe contraceptive sunt mai scurte si mai reduse cantitativ.

| ioanadanny a răspuns:

Nu e nici o problema.happy :*

| RAY a răspuns:

Satul nu ejacueaza in mine?
nu nu-i nici o problema se mai schimba si el

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu e nici o problemă!

O menstruaţie "normală" ţine între 3-7 zile - dacă va fi mai scurtă sau mai lungă, atunci poate exista o "problemă"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iei anticonceptionale esti protejata, asa ca totul este bine.

| maooops a răspuns:

Aaaaaaa sotul, ma speriasem am crezut ca un sat intreg