| anca377 a întrebat:

Buna am 15 ani si am o intrebare pentru fete. Luna trecuta ciclul m-a tinut o saptamana si in mod normal ma tinea 4 zile, iar acum mi-a intarziat deja 2 zile. Cand imi va veni iar? e posibil sa imi fi venit luna trecuta si pentru luna asta?

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,nu e posibil sa-ti vina luna trecuta si pentru luna asta.
Stai linistita, ca va veni el, important e sa fii pregatita.

| daniellle a răspuns:

Sunt doar simple dereglări are organismului.
Tulburări de alimentaţie, tulburări hormonale, efort fizic intens, sport.
Nu e ceva foarte grav de care să îţi faci griji în mod special. happy
Multă baftă!