| GabrielaElena21 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Imi place de un baiat de la mine din clasa. Uneori ma uit la el si el se uita la mine dar eu nu stiu daca el ma place. Problema este ca noi nu prea vorbim si nu stiu cum sa ii spun ca il plac si sa nu par penibila.

Răspuns Câştigător
| Mikilo a răspuns:

Pai poti incepe o discutie cu el pe baza a ceva amuzant si apoi sa continui intrebandu-l ce ii place sa faca...de cine ii place...si apoi ii poti spune ca e simpatic si draguti si ca iti place de el. Sper ca te-am ajutat :*