| d33aindragostita a întrebat:

Imi place foarte mult, de un baiat, care ma evita...Stie ca il plac, de la prieteni! De unde stiu daca ma place sau nu?
Uneori, se uita insistent la mine, dar nu vorbim deloc! Ce sa fac? Este singurul din clasa mea cu care nu vorbescsad

Răspuns Câştigător
| amOre) a răspuns:

Salut
pai.si la mine se intimpla asa ceva, am eu un coleg de clasa cu care doar pe net vb si in vata dar se vede cum se rusineaza, cica mi-a spus cind ma vede se pierde ca o fetita)) asta poate fi si in cazul tau doar ca nu ti'a spus'o, un lucru stiu sigur ii placi, un baiat care este idiferent, insistent nu are cum sa se uite*), asa ca la sigur a pus ochii pe tine.
doar ca tu trebuie sa'l atragi cumva, mai stiu eu schimba ceva la tine o bluzita mai noua, diferite aranjari de par in fiecare zi, adica sa vada ceva nou in tine, participa la diferite manifestari in scoala sa te vada cum esti tu de fapt)
La mine asta functioneaza)

multa bafta :*

2 răspunsuri:
| d33aindragostita explică:

Mai nou, m-a pus diriga cu el in banca...Cand a auzit a inceput sa isi dea palmelaughingToti colegii spun ca ne-am inrosit amandoi...Chiar nu stiu ce sa mai credsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu vorbesti? du-te la el si spune-i tu "buna!"