| adeadela87 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Intr-o seara am baut cu un prieten putin mai mult iar in final ne-am hotarat sa ne incepem viata sexuala amundoi find virgini.Acum eu nu sunt singura daca mai sunt sau nu virgina deoarece practic aproape ca nu s-a intamplat nimic nu a durat mai mult de 5 minute fiidca ma durat si nu am mai vrut sa continui doar ca mi-a curs si putin sange.Acum intrebarile mele sunt mai sunt sau nu virgina? se poate vedea asta la un eco?

Răspuns Câştigător
| Nutsu94 a răspuns:

Logic ar fi daca ti-a curs sange, nu mai esti virgina.Sangele ala e dovada ca himenul a fost rupt.Se mai pune si ipoteza sa ai himen elastic si sa nu se fi rupt, doar l-ai fortat si a curs sange.Du-te la un ginecolog el iti poate spune cu exactitate.

6 răspunsuri:
| HappyGrumpy a răspuns:

Pai crezi ca iti dai seama dupa ecou? verifici cu ochii, control ginecologic, o echipa de la investigatii pentru constatarea virginitatii tale, noi putem sa-ti zicem ca mai esti inca virgina, ce vrei sa auzi? ca nu mai esti asa mult virgina? asta e, chiar daca n-a fost alesul si ai fost beata, se pune... nu mai poti da timpul inapoi. dar daca alesul tau te va iubii te va accepta si asa mai putin virgina.

| Bogdannnnnnnnnnnnnnn a răspuns:

Odata ce s-a produs contactul sexual, ai fost dezvirginata.
Dr. Bogdan Dobos

| neutrino a răspuns:

Stai in camera cu usa deschisa si vezi daca se face curent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun prieten il numesti pe cel care te-a imbatat si si-a batut joc de tine? halal prieten, la 15 ani sa te apuci de beute si sex trebuie sa ne dea de gandit thinking

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă ţi-a curs sânge la penetrare ÎNSEAMNĂ că s-a rupt himenul ( din acea cauză a curs sânge ) - deci NU mai eşti virgină!

La o ecografie ovariană NU se vede dacă eşti virgină - dacă discutăm de o ecografie vaginală, atunci se vede.

Se observă la un control ginecologic, dacă te "verifică" acolo jos...

NU contează cât a durat actul sexual, NU are legătură cu deflorarea.

| Roland_Szekely_1987 a răspuns:

Mai bine duta la un ginecolog dar calmeaza-te in plus daca asta s-a intamplat ai mai ramas cu prietenul tau daca da nai de ce sa te tem pentru ca e alaturi de tine numai daca nu e cu tine ai de ce sa te speri dar e mai bine sa te calmezi du-te la un ginecolog si acolo te examineaza ce ai si cum stai cu virginitatea.