| cristinel97 a întrebat:

eu si prietena mea suntem virgini, si aseara ne-am hotarat sa ne incepem viata sexuala. eu am 17 ani, ea are 16. am facut ce trebuia, cu degetul, cu grija, etc. dar cand am vrut sa o penetrez am observat sa nu mi se ridicase. am incercat sa mi-o ridic, intr-un final am reusit, dar imediat s-a lasat. si asa prietena mea tot virgina e. credeti ca am vreo boala? ma puteti ajuta in vreun fel? cu vreun sfat, va rog!

Răspuns Câştigător
| BlindBeauty a răspuns:

Nu ai nici o boala, probabil ai fost stresat fiind amandoi virgini, data viitoare relaxeaza-te si nu uita-ti de protectie, bafta!

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faza este următoarea, amîndoi sinte-ți prea mici pentru sex, ea 16 ani tu 17, nici măcar nu ai asteptat pînă face ea 18 ani, vă papă rău?

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu ai nici o boala poate tipa chiar nu era buna.

| Alcyon a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mai asteptati. Stiu ca-i la moda acum s-o faci de la 14 ani dar nu e nicio fericire. Sa stii ca ai si multe batai de cap precum: sarcini nedorite, BTS-uri si altele.

| xCrazyGirl a răspuns (pentru Alcyon):

Ai dreptate laughing eu am 14 ani si era s-o fac dar am avut forta sa refuz si daca mi-a propus-o un baiat de care imi place...

| MiruD a răspuns:

Pai ce boala sa ai daca tu nici macar nu ai intretinut relatii sexuale cu prietena ta? nu. Nu ai nici o boala, si faza cu ridicatu´ si lasatu´ nu e bine. Inseamna ca nu esti atras de ea sau nu ti-e gandu acolo cand vrei sa o faci. Mai gandeste-te inainte sa "pierzi virginitatea" cu cine nu trebuie.

| fotbalistata a răspuns:

Ai fost stresat si ingrijorat.astra e motivul.

| alexstb a răspuns:

Nu ai nici o boala, stai lin

| BrunetteGirl21 a răspuns:

Pai sunteti mici.Si referitor la tine, ai avut emotii si ai fost prea concentrat pe chestia de a face sex.

| cristinel97 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!winking / :*