| Ratssuna a întrebat:

am si eu o intrebare... iti poate veni menstruatie de 2 ori in timpul sarcinii?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se intampla sa ti vina chiar si 3-4 luni in timpul sarcinii dar o cantitate cu mult mai redusa, ti ai da seama de aici ca ar fi ceva in neregula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu are nici o treaba! normal ar fi sa nu existe menstruatia in timpul unei sarcini dar cred ca nu mai e asa deoarece mama mea a avut in fiecare luna menstruatie cand era insarcinata cu mine si uite ca eu m-am nascut si nu am nimic... dar daca tu crezi ca nu ar fi normal cel mai bine e sa faci un control la ginecologwinking deoarece noi de aici nu suntem exerstiwinking
ai grija de tine:*

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Nuuu.
in timpul sarcinii nu iti vine niciodata menstruatia!
fundita?

| katy a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Se intampla sa fie femei insarcinate si in primele 2-3 luni de sarcina, inca sa mai aiba menstruatie, nu este imposibil

| anonim_4396 a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Ba vie referitor la rasunsul meuwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Vine*