| hauszz a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. La primul numar, ejaculez foarte repede cam 5 minute, si as dori sa stiu daca e vreo problema la mine sau asa e la toti baietii? Multumesc, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Nu mi se pare deloc repede, este normal tongue De obicei asa se intampla prima oara happy
Dupa vine din ce in ce mai greu tongue
Funda?batting eyelashes [ app sunt fata laughing ]

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asa e la baietii foarte tineri, fara experienta, care nu stiu sa se controleze. In timp, vei invata sa ajungi la o durata normala a unui contact sexual. Barbatii se abtin cat vor ei, sau daca sunt foarte excitati, nu mai reusesc sa se abtina dupa 15-20 de minute. Dar dupa 5 minute termina numai pustii in primele luni de viata sexuala si cei carora nu le pasa de partenera.

| monyk a răspuns:

Buna,nu e nicio problema, probabil esti prea excitat sau nu ai asa multa experienta incat sa te poti abtine mai mult.Cu timpul poate vei putea sa te controlezi mai bine,nu la toti baietii e asa,acum depinde de fiecare, dar oricum nu e nicio problema, mai rau era daca nu puteai sa ejaculezi.

| Jack_6695 a răspuns:

Stai linistit, daca poti sa o iei de la capat nu e problema big grin
Te obisnuiesti cu timpul (presupun ca esti tinerel)