| bogdan_4893 a întrebat:

ce trebuie sa fac sa ejaculez tarziu cam in 25 30 minute? la primul numar ma refer

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Munca manuala a fost intotdeauna apreciata. Goleste-te inainte de.

| Sexualitate a răspuns:

Un răspuns posibil găseşti şi aici: http://www.clementmedia.ro/......e-precoce/

| Sexualitate a răspuns:

...depinde de pe ce poziţie pleci spre această performanţă? aşadar, acum care ar fi situaţia? te-aş mai întreba în ce scop doreşti să ajungi la 30 de minute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai putin oprestete si iar asalaughinglaughing inceaRCAlaughing