| NebunaTha a întrebat:

Buna kiss
Am si eu o intrebare >:"
Multi care sunt impreuna se saruta pe buze ( un pupic kiss ) Iar altii se mozolesc tongue
Intrebare este : Cum te mozolesti? sigh

7 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Mozoleala inseamna sh un French kiss dar inseamna sh un sarut mai lung mai pasional, fiecare e cu stilul lui propriu.ideea de baza e ca tu sh partenerul tau trebuie sa va simti bine at cand va sarutati.un vot plz

| Heys a răspuns:

Ce... e aia mozol n-am auzit in viata mea cand zici french pare pasionat cand zici mozol mi se face chiar scarba

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Bagi limba in gura partenerului si el o baga intr-a ta.
Pa, pa.
PS: Se numeste French Kiss.

| DeepLooking a răspuns:

Sarutul frantuzesc (sau mozol.cum ii zici tu.mie nu imi place cum suna "mozol") e un sarut mai pasional la care iti folosesti si limba...

| BlooyGirl a răspuns:

Bagi limba in gura partenerului...un fel de french

| Ella5637 a răspuns:

Eu am inteles ca mozolitul e cand va sarutati sh cu limbabig grinadik French kiss:*succes:*

| k1dd a răspuns:

Poi Dai Cu Limba Prin Gura Partenerului Foarte Usor xD