| Granyeet a întrebat:

! GALATI (si nu numai)! Buna ziua! Vin cu o intrebare si rog seriozitate. De putin timp ma aflu intr-o relatie amoroasa cu o domnita si impreuna formam un nebun de tanar cuplu de lesbiene. Suntem fericite impreuna, insa lumea e veninoasa si indurerata trebuie sa recunosc ca m-am saturat sa nu ii pot saruta buzele moi in public si sa ne fie frica de GURA 0AMENILOR. Poate ca este imatur sa saruti pe cineva in public, sunt complet de acord, dar aici ma refer STRICT la pupic...la atingeri nevinovate de buze. Asadar, iata intrebarea: Cunoasteti locuri in Galati in care imi pot s*ruta iubita? Va multumesc!

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa va sarutati doar in casa si in public sa nu va manifestati

| ania a răspuns:

Ati fi mai fericite daca ati renunta complet la orice implicare fizica.

| Violleta2022 a răspuns:

La una din voi acasa, nu puteti?

| Granyeet explică (pentru Violleta2022):

Nu cred

| Violleta2022 a răspuns (pentru Granyeet):

"acum 4 ore | Granyeet explică (pentru Violleta2022):
Nu cred"

Inseamna ca sunteti mult prea micute de varsta si atunci sfatul meu este sa asteptati sa mai cresteti, ca sa stiti sigur ce orientare sexuala aveti, ca la ansiorii astia nu prea stiti voi mai nimic.

| mihai69 a răspuns:

La gară, înainte de plecarea unui tren.

| mastadont a răspuns:

Lasă gura lumii și sărut-o unde vrei. Lumea oricum vorbește, n-ai ce să-i faci dar să te săruți este legal, nu încalci nici o lege așa că fă-o cu încredere și dă-le cu tifla invidioșilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub pod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In supermarket

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

1) Vă sărutați doar cand sunteți acasă la una dintre voi
2) Vă sărutați în mașină
3) Te uiți puțin stânga-dreapta dacă este cine prin preajmă sau dacă sunt persoanele atente și furi un sărut rapid
Așa eram și eu laughing nu știam cum sa îmi controlez dorința față de femeia la care țineam. Trebuia sa ma controlez să nu fiu văzută (pe mine personal nu m-ar deranja sa fiu judecata, dar știu ca mi-ar baga și familia în aceeași oala și asta nu îmi convine) dar ma uitam în jur și pana la urma o sărutam. Sau o luam în brate. Deci poți sa procedezi la fel.

| Willis a răspuns:

În mașină, în parc, etc

| LastBlackNight a răspuns:

Nu ai dreptul la opinie, femeile nu trebuie sa se sarute sau sa formeze un cuplu, punct, nu discutam.

| Granyeet explică (pentru LastBlackNight):

Domnule dactilograf, ati amplasat gresit 3 virgule din tot atatea scrise. Ma simt sincer rau ca a ajuns la dvs intrebarea mea fiindca din ceea ce ati scris mai sus imi dau seama ca nu ati mai avut parte de afectiune din partea sexului preferat de ceva vreme.
Nu uitati, daca partenera nu va satisface nevoile, nu e niciodata prea tarziu sa cautati altceva ca sa reusiti macar la batranete sa va bucurati de viata asta frumoasa, fara sa mai priviti in gradina altcuiva, caci "in a mea tot ploua si dupa ce v-am citit comentariul" - Tonciu Andreea.

O seara buna!

| LastBlackNight a răspuns (pentru Granyeet):

Ok,eu nici macar nu sunt heterosexual, dar in fine )))

| RazvanVRD a răspuns:

In aeroport