| blondedoll a întrebat:

am si eu o intrebare. pe data de 19 iunie am facut'o cu prietenul meu. si nu mi-a curs sange. a fost prima data cand am facut'o... si in iulie mi-a venit ciclu pe data de 6 in august pe data de 1 iar luna aceasta nu i-a venit pana acum.:-s. credeti ca exista sanse sa fiu gravida.:-s?

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca tia vnt dupa contactul sexual, nu esti, luna asta nu tia vnt pentru ca nu vn exact la adolescente.

| Alanda18 a răspuns:

Pai daca pe data de 6 august ti-a venit ciclul pentru prima data,atunci nu vei ramane gravida. dar daca nu, atunci o sa ramai. mai depinde si de protectie. daca nu v-ati protejat, s`ar putea sa ramai gravida.
sper ca te-am putut ajutahappy

| mitzulea a răspuns:

Daca ai incercat de mai multe ori s-o faci cu prietenul si abia acuam ati facut-o pin la urma e normal sa nu-ti curga daca ai facut-o prima data si nu ti-a curs o sati curga pe parcus sau data viitoare da ciclu ti-a venit asa tirziu deoarece au fost schinbari in organizm si e normal asa ceva...fa-o mai des si si totul va fi ok happy