| DeeaAndreea3 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti ...Va simtiti mai Barbati daca iubitele voastre va pun intrebari legate de sex?

7 răspunsuri:
| Andreea52 a răspuns:

Buna! Chiar daca sunt fata, o sa iti raspund la aceasta intrebare. In primul rand, o relatie stabila se bazeaza pe comunicare, fie aceasta de orice tip, legata de orice subiect chiar si de sex. E normal ca cei doi parteneri sa discute pentru ca in felul acesta se cunosc mai bine. Vorbind de sex, comunicarea este esentiala pentru ca oricat de mult te-ai stradui sa iti cunosti partenerul de una singura, in pat, nu vei reusi si risti sa ajungi la discutii legate de tema asta. Trebuie sa va cunosteti placerile. Asa cum iubitele isi intreaba iubtii despre sex, asa si ei le intreaba pe ele, deci intrebarile legate de acest subiect sunt cat se poate de normale, mai ales in ziua de azi!

| mihai69 a răspuns:

Nu. Dar sunt lucruri pe care e bine să le discuți deschis într-un cuplu, pentru o armonizare cât mai bună. Mai ales în perioada de început a relației.

| neutrino a răspuns:

Nu, sunt intrebari normale, daca ele nu sunt puse aiurea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 11 ani ai tai, n-ar trebui sa vorbesti despre sex, si mai ales, nu cu baieteii tai, ca dupa aia o sa te apuce curiozitatile mult prea repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine esti, cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e perioada noastra preferata din viata! Doua minute de extaz suprem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se simt dar daca le-ai spune sa isi dea jos pantalonii cred ca niciunul nu ar face-o in vazul lumii.