| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru barbati /baieti : Ce va face sa va inselati iubitele sau sotiile?

Răspuns Câştigător
| Teodorh a răspuns:

Un singur cuvant pentru intrebarea asta : Hormonii...Cauta pe net despre ei si vezi ce efect au asupra barbatilor in special!

10 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Eu nu mi-am inselat niciodata iubita si nici nu as face-o vreodata. Cred ca cei casre fac acest lucru o fac ori din onoare, adica ca sa se simta ei cat mai cocosi si sa se poate lauda, ori pentru ca nu iubesc cu adevarat, ori pentru ca iubita/sotia nu ii mai sadisface sau pur si simplu pentru o experienta noua. Oricare ar fi motivul:E gresit!(parere personala)

| SantaAndrei a răspuns:

Pe mine personal NIMIC. Nu as face asta niciodata.

| r3ally a răspuns:

Sincer chiar nu mi-am inselat niciodata iubita. Si nici nu o voi face! happy

| SystemFucker a răspuns:

Grasimea,putoarea si vaginul uscat (pentru mine intrebarea este : ce v-ar face sa va inselati iubitele)

| MayanMistica a răspuns (pentru SystemFucker):

Grasimea? Tu ai insela-o doar pentru ca are niste kile in plus? Pai la ce o mai ceri de sotie, de prietena sau mai stiu eu ce alt gen de relatie ti-ai dori. Nu-i mai bine sa o lasi in pace sa-si gaseasca pe altul care s-o aprecieze asa grasa cum e?

| SystemFucker a răspuns (pentru MayanMistica):

Nu ai inteles..eu nu vorbeam de cateva kile in plus. ma refeream la situatia in care din asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres asa: http://www.sodahead.com/......n-2689331/

| MayanMistica a răspuns (pentru SystemFucker):

Am reusit sa vad doar a doua poza. In primul rand ca nu cred ca te-ai cupla cu ea fiind asa decat daca ai fantezii legate de femei supraponderale. In al doilea rand, daca ea se ingrasa pe parcursul relatiei, tu stiind-o slaba., atunci du-o la un doctor si vezi cum poti sa o ajuti. Daca nu vrea, atunci mai bine o lasi decat sa o ranesti.

| SystemFucker a răspuns (pentru MayanMistica):

De fapt mai bine as rani-o decat sa o las in pace. de ce? pentru ca sunt un nenorocit si imi place sa fac oamenii sa se simta prost. plus tu nu ai inteles ideea mesajului anterior. am zis " din asasadimagine cu femeie care arata foarte bine) sa ajunga in asa (imagine cu femeie supraponderala)"

| MayanMistica a răspuns (pentru SystemFucker):

Si eu ti-am spus ca n-am putut vedea prima poza.Deci n-aveam de unde sti din ce in avea sa ajunga. Tu n-ai de unde sti de ce a ajuns asa, n-ai de unde sti cat de adevarata poate fi informatia. Daca vrei iti spun eu altceva, ce am vazut la tv. Un cuplu, el schilod.ea supraponderala.Ce se intampla? El o hranea exagerat pentru ca ii placeau femeile supraponderale. Pentru sex, bineinteles.Ea, iubindu-l prea mult manca in prostie pentru a nu pierde niciun gram.Din iubire banuiesc.Caci constienta nu era. Nebun sa fi, ca sa cazi de acord la o asemenea invoiala. Ei in scurt timp ii va sta inima in timp ce perversul nenorocit isi va cauta alta.

| Anonimus11111 a răspuns:

Ceea ce va face si pe voi sa va inselati iubitii sau sotii. Fara suparare dar din cate am auzit fetele/ femeile sunt mult mai cu**e decat barbatii, fara suparare. Nu ma refer la tine dar vreau sa spun ca exista mai multe cazuri care le implica pe femei.