| blairelovesmusic a întrebat:

Intrebare pentru baieti si barbati: Voi cum va simtiti cand faceti sex anal?

18 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Asta în cazurile în care practicăm sexul anal.

| Nick007e a răspuns (pentru Ofiintă):

Pai daca este o fata care vrea să facă cu mine sex anal vin unde este fata dar întâi să ne vedem pe net.

| Celcestietot a răspuns:

Este clar ca esti un troll obosit, du-te si culca-te.

| Marius22222222222 a răspuns:

Cred ca asta mai bine am intreba fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă și vei vedea. Este la fel cu ce vei simți.

| DenqOO a răspuns:

Eu ma simt bine. In ideea in care eu ii fac anal fetei

| Glenky a răspuns:

Dcaa te referi la primit. Se simte bine dar probabil depinde de persoana. Si ai si punctul G.

| Nick007e a răspuns (pentru Glenky):

Eu vorbesc serios că mă interesează o facă căreia îi place sexul anal și să iau legătura cu ea sa vb și să trecem la treabă nu? Despre asta este vorba

| Nick007e a răspuns (pentru Nick007e):

Mă enervează la maxim autocorectul. Voiam sa spun,, fata '' nu,, facă''... scuze

| Nick007e a răspuns:

Eu nu am făcut niciodată anal. Dacă aș găsi o fata care vrea sa facă anal cu mine ar fi bine, să văd și eu ce senzație se simte

| blairelovesmusic explică (pentru Nick007e):

De unde esti?

| Nick007e a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Ce contează de unde sunt? Pentru un *** bun marg oriunde

| DAVIDANDREI222 a răspuns:

Ce întrebari sunt astea?