| marinutza a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se ocupa cu Avon. Sunt de curand reprezentant, mai precis, am dat o singura data comanda: marti pe 19 si am dat-o IEHD, deoarece era gratis pentru ca am avut comanda peste 130 lei. As vrea sa stiu mai multe detalii despre livrarea produselor. Banuiesc ca acum ar trebui sa imi vina comanda maine.(nu sunt din oras). Dar pe mine ma intreseaza mai multe detalii despre comanda normala, pentru ca de acum inainte nu imi voi permite sa dau comanda IEHD. As vrea sa stiu cat mai multe despre: modul de livrare (curier, posta), si in cat timp ajunge comanda, si alte lucruri pe care le considerati mai importante. Va multumesc. O seara frumoasa tuturor! (Si as vrea sa adaug, in cat timp de la data plasarii comenzii pe internet ajunge aceasta la domiciliul meu prin comanda normala, si daca aceasta este gratis, oriunde in tara, adica inclusiv la sat. Va multumesc. mentionez ca am cautat pe site-ul avon, in contul meu, si nu gasesc detalii despre ceea ce am intrebat)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O comanda trebuie sa fie de minim 150 lei ca sa primesti si discaunt si livrare gratuita si multe altele.toate livrarile se fac prin comanda normala, eu asa bifez de fiecare data, nu iti ia bani si curierul iti vine acasa...iehd nu stiu ce inseamna, eu sunt reprezentant si bifez doar comanda normala, ca sa iti vina acasa, succes, daca ai alte nelamuriri : ancuta_dragalasa2009. te astept. pa

1 răspuns:
| andreea_2606 a răspuns:

Sunt foarte multe de explicat! de ce nu iti intrebi coordonatorul?
este datoria lui sa te lamuresca in aceasta privinta.