| Andreiiaa a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare pentru fete!
Voi cum ati reactiona daca ati afla ca prietenul vostru e gay >:"? sad
Va rog fara raspunsuri rautacioase! sad

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Pai, nu vreau sa judec pe nimeni...La urma urmei fiecare face ce vrea cu viata lui. Dar ar fi fost urat din partea unui baiat sa fie cu o fata daca e gay. Asta inseamna ca si-a batut joc de ea si ca toate sentimentele in care fata avea incredere ar fi fost zadarnice.
Urata situatie...:-s
Oricum, nu trebuie sa ti se faca scarba de acea persoana, pentru. ca pana la urma e om si are si el trairi proprii si nu trebuie sa-l judeci doar pentru ca e diferit de ceilalti. big grin

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

M-ar lua o scarba din aia de nedescris...Dar tu?

| ascovit a răspuns:

Dupa numele de pe TPU presupun ca esti fata...
Daca prietenul tau este gay ( iubitul), cum sa fie cu o fata? Poate bisexual, si totusi, o data ce e cu tine si relatia este serioasa, ar trebui sa accepti ca poate fi atras sid e baoiati, insa daca relatia este serioasa...nu sunt motive multe de ingrijorare...

| liviu42 a răspuns:

Prieten sau iubit? Gay sau bisexual?

| Karisma a răspuns:

Nu as mai vorbi cu el

| 666_7474 a răspuns:

Fara rautate, as incerca sa-l ajut sa-si gaseasca pe cineva cu aceleasi inclinatii sexuale, mai simplu, as incerca sa-si gaseasca fericirea.
Varianta 2, m-as enerva ca nu mi-a zis de la inceput, ca m-a facut sa-l iubesc/plac, apoi mi-a dat vestea.L-as invita sa-si caute gigolo gay si sa imbatraneasca fericiti.

| chelie91ptm a răspuns:

Stupida esti

| chelie91ptm a răspuns:

Ai prieten gay?

| chelie91ptm a răspuns:

Fate si tu lesby

| louise a răspuns:

Deci... din moment ce este si cu tine si cu alt baiat nu este gay este bisexual. Sau poate nu si-a dat seama inainte de a fi cu tine. as reactiona destul de urat mai ales daca tin la el si suntem de ceva vreme impreuna. funda?

| Luvly a răspuns:

Hey!
Daca e doar prieten, ramane tot prietenul meu! happy
Daca e iubit straight face... mai bine imi spunea de la inceput straight face
Pa, pa.

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Probabil după ce m-aş dezmetici l-aş întreba cine e norocosul laughing...

| Iuliana_5129 a răspuns:

Sigur nu stau nici o zi cu el

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Pai...sincera sa fiu cu siguranta m-as desparti de ellaughing asta e.eu as merge pe drumul meu el pe el luihappy Prima reactie ar fi normala...adica cu siguranta l-as intreba daca facea asta si inainte sa fie cu minewinking Bafta:*

Răspuns utilizator avertizat