| Biancanightcat a întrebat:

Am si eu o intrebare si bineinteles o mare rugaminte la toate fetele care i-au anticonceptionale sa imi explice putin si mie urm.problema.Azi am luat ultima pastila iar la un interval de cateva ore am avut relatii sexuale neprotejat cu prietenul meu. E posibil sa raman insarcinata? tinand cont ca a lasat in mine si mereu am luat pastila la aceiasi ora, numai ca azi era ultimasad Va rog mult a ma ajuta cu mai multe sfaturi.Ms:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu vei ramane insarcinata, Anticonceptionalele te protejeaza si pe perioada pauzei dintre folii, fara probleme.

1 răspuns:
| Biancanightcat explică:

Ms mult Brigaela:*