| Litle a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare si cam am nevoie de putin ajutor. I don't want to see!
Cand unei fete i se rupe himenul pe cale naturala este posibil ca la primul contact sexual sa nu sangereze?

Răspuns Câştigător
| alyzee a răspuns:

Pai...calea naturala de a rupe un himen este primul contact sexual.
Daca se rupe din alte cauze dar, este foarte probabil ca la primul contact sexual sa nu sangereze asa cum este foarte posibil ca o femeie sa nu sangereze chiar daca avea himenul intact.

5 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Da s poate. unele sangereaza altele nu

| Licuriiciu a răspuns:

Nu sangereaza din cauza ca are himenul elastic.nu'i nici un motiv de ingrijorare. unele isi doresc sa nu le curga sange prima data

| BiGaBi a răspuns:

Da este posibil sa nu sangereze dar e foarte rar.Adica la 10%dintre fete nu sangper ca te-am ajutat.

| Lunia a răspuns:

Da e posibil sa nu sangereze... unele sangereaza

| Litle explică:

Multumesc pentru. ajutor. Am dat Fundita! >big grin