| Hiroko a întrebat:

am si eu o mica mare problemabig grin... m-am indragostit >:" big grin
E un baiat de la mine de la scolalabig grin nu am vorbit pana acum cu el. dar azi am fost de servici pe scoala si a venit el la mine si mi-a zis "buna" i-am spus si eu lui "buna". apoi a inceput sa vorbeasca cu mine dar oricum nu vorbeam chestii importante...si dupa ce a plecat a venit si mi-a zis "papa" tongue

mie imi place de el mult:X

voi ce credeti ca ar trebui sa fac? big grinbig grin >:"

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Sa incerci sa te apropii tot mai mult de el! gasca de prieteni, locurile pe unde umbla, treptat asa.si cel mai important.sa vorbesti cu el.tot mai mult! vezi daca te place daca nu, daca are prietena daca nu, daca place pe cineva.etc! da-i liber si se cam uita dupa tine.al tau e!

2 răspunsuri:
| Vara200 a răspuns:

Pai daca s-a bagat el in seama inseamna ca si el te place, dar nu fi sigura asteapta sa vezi daca iti mai da niste semne adica: sa se mai bage in seama, sa-ti zambeasca, sa se tot uite la tine etc...si mai exista alte posibilitati ca sa afli daca te place punandu-i pe prietenii tai sau ai lui sa-l intrebe, dar daca nu da el nici un semn ia-ti inima-n dinti si bagate si tu mai in seama si pana la urma spune-i ca-l placi! Bafta! :*

| CristinaHoran a răspuns:

Oooo! vrea sa se bage in vorba cu tine... Asteapta sa-ti dea mai multe semne ca te place daca e un baiat timid, daca nu, iti va spune la un moment dat ca te place.