| XxDyaxX a întrebat:

Cum sa fac sa atrag atentia unui baiat? Sincer nu stiu sigur daca ma place sau nu, dar ii place si de alta fata.eu una mi-am dat putin seama ca ma place putin...si as vrea sa ii atrag atentia.sad. Precizez ca ea e mai mica cu un an decat minestraight face. Ce as putea face?happy

7 răspunsuri:
| SaBriinaa a răspuns:

Este simplu, pentru a atrage o persoana este usor:uitate tinta in ochii lui, si sa te uiti mai mult la el, sa-i zambesti, sa fii eleganta, fii tu insati, cauta lucrurile pe care le aveti in comun, te duci la el si il spui ca-l iubesti apoi provocare! Da-i un oracol ca sa-l completeza, o prietena de-a mea asa a facut, cauta-i idul de mass si in legatura cu fata aceea, ce sa zic, cauta ceva chestii despre fata aceea mai nasoale dar adevarate si sa nu o abuzezi injurand si chestii, nu incearca sa ii spui ceva urat despre ea doar ca, sa nu faci vreo prostie si sa nu fii insistenta.

| gendermiss a răspuns:

Incearca sa stai mai mult langa el ia-l in brate, uneori pupal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te place cu adevarat iti va spune! Chear daca e putin timid se ia in vorba cu tine si isi spune sentimentele!

ATENTIE si din gluma se zice adevrul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti atrage atentia prin modul in care te imbraci, cum mergi, cum te porti cu cei din jurul tau.Si cum spune si Sabrina uita-te in ochii lui atenta vorbestei si zambestei. Uite daca vrei iti las id meu de mess sa vorbim acolohappyfytzoasa_teo09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite fata te inteleg crede-ma am aceeasi situatie ca a ta crede-ma e fix ca a ta de aia caut raspunsuricrying si mie atat de ciuda ca nu gasesc

| FightLoveHope a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu, numai ca fata e mai mare cu un an ca mine. Nu conteaza asta.
Pentru ai atrage atentia, mai ales daca spui ca si lui i-ar placea de tine, ar trebui sa( iti spun acum ce fac si eu): te bagi in vorba cu el atat pe mess cat si in realitate, incearca sa il intrebi anumite chestii, jucati adevar sau provocare numai voi 2 pe mess... incearca sa dai(poate la tine merge, tipul "meu" e rusinos) acele massuri gen: iti pla: 10% 20% etc.winking

Sper ca te-am ajutat.

| ledyy a răspuns:

Crede-ma sunt intr-o asa situatie dar el se teme sa-mi spuna cai place de mine>>>>>dar tu fii cu el ca o prietena adevarata pote intr-o zi iti va zice despre sentimetele lui...nu stiu cum te porti cu el dar icarca si-l ignorezi si fii putin mai indiferenta