| Anturaj a întrebat:

Buna!,
Am si eu o mica problema, de la inceputul scolii imi place de un baiat si atunci nici nu stiam cum il cheama. Dar intr-o zi a intrat la ora de religie sa ii ceara profei ceva., si acum o zi doua, m-am dat de gol la un coleg pe nume Vlad de la noi din cls., si de fapt i-am zis lui Vlad sa nu zica la nimeni cu toate ca 2 colege stiu de asta dar i-am zis lui Vlad sa ii ceara idu-l lui de mess si el a zis ca se duce pe terenul scolii acolo unde era el(Gabi), i-am zis sa nu se duca dar a stricat totul s-a dus acolo si a zis ca imi place de el si el a zids:"Bine, daca ii frumoasa", si am ajuns si eu pe teren si toti strigau:"Hei, Gabi ti-a venit prietena", si Vlad tot zicea na hai cerei idu-l... dupa aia m-am asezat pe banca si a venit unu si mi-a zis ca daca vreau sa il cuceresc pe Gabi trebuie sa i-au cantece de pocaiti de pe net si sa cant cu el si a zis ca dupa ce ma marit cu el nu ma mai lasa sa ma tai cu lama(nu sunt emo, doar am freza asa un pic)
Apropo stiti ce-i trist aici?! ca daca ii pocait, deja mi-s-a rupt inima, auzind ca Gabi ii pocait.
Ce credeti merita sa ma mai uit la el, ca si el se mai uita la mine, da na.
fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Arcusor a răspuns:

Uie ce e nu merita sa suferi din cauza comportamentului pueril si inadecvat al unor copii frustrati.Tu ia si nu-i baga in seama.Cand iubire este nici o bariera sa o opreasca.Trebuie sa va intelegeti bine.App asa ai putea invata si tu ceva din religia lor tu ii poti zice despre religia noastra dar app vezi ca pocaitii vor sa te atraga si ei in cultul lor sa fii atenta si sa nu cazi in capcana lor.Sunt culte neoprotestante gen martorii lu jahova sau limanuri bune.Ai grija doar in privinta asta...in rest daca te intelegi bine cu el si vezi ca e tandru, iubaret, dragastos sia tent nu ai de ce sa-ti faci probleme. multa bafta

5 răspunsuri:
| JelLy_3370 a răspuns:

Eu una nu cred ca conteaza asa tare daca e pocait sau altceva.laughing)daca il iubesti si daca si el t iubeste sau macar tine la tine merita incercat, succes
:*

| FireBoy a răspuns:

Pai in primul rand intreaba-l daca e pocait, daca nu e spune-i ca il iubesti si ai vrea sa fi cu el si nu conteaza ce spun altii tine minte astawinkingwinking

| Oαnα a răspuns:

Ce are daca este pocait. Daca tie iti place.Nutzi pese ce spun cei din jur.ca si eu am o relatzie si la inceput toata lumea spunea cate ceva de noi dar acumoh go on.nime nimic.asa ca n-are nimic ca e pocat.conteaza voi sa va intzelegeti.si totul va fi perfect.Succes!

| DJRapT0r a răspuns:

Trebuie sa-i zici ca il iubesti nu conteaza ca e pocait are un defect. Trebuie sa fi curajoasa si sa-i spui in fata sunt sigur ca o sa te iubesca! Ciao si sa ai tupeu!

| andrea_2949 a răspuns:

Eu as zice sa vb cu el si poate gasesti ceva o si da merita sa te uiti la el dar daca e pocait. sper ca te-am ajutat