| Klaudya2013 a întrebat:

ma numesc Clauda si am 13 ani, din pacate imi place de un baiat din cls. mea ( cls a 6-a ), se numeste Teo si are si el 13 ani, mie imi place de el inca din cls a 4-a... La inceputul clasei a 5-a el si-a facut o iubita pe nume Miruna dar s-au dspartit. Eu si Miruna suntem foarte bune prietene si mi-a spus pe un ton foarte serios ca ei nu ii mai place de el. Dar am aflat ( spunand chiar el ) ca inca ii mai place de Miruna. In cls a 5-a din sem. 2 a inceput:
- in ore se uita numai la mine ( si eu la el, desigur )
- mereu ma baga in seama si uneori chiar imi zambea...
- de 2 ori la ora de informatica mi-a spus : " I a-mi si mie ghiozdanul si pune-l langa al tau. " ( eu, desigur asta am facut ) si la o ora s-a pus langa mine
- si cand era pauza, pe banca din curtea scolii eu stateam si ascultam muzica (trista pentru ca sufeream ca oare ma place, oare nu ) a veit si el ( teo ) impreuna cu un coleg de al lui Gabi si s-au pus p banca. Gabi a zis " da-te mai incolo " pana cand s-a asezat langa mine, si eu am plecat adica am fugit repede dar nici eu nu inteleg dc si cand am plecat el a zis " stiam ca o sa pleci "

Deci ce sa fac? Sa incetez sa il mai iubesc?
Sau sa ii zic ca il iubesc si daca el simte la fel pentru mine?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna prietena si confidenta ar trebui sa fie mama ta, ea te va intelege cel mai bine deoarece esti fiica ei sia trecut si dansa prin asemenea momentewinking

| Klaudya2013 explică (pentru anonim_4396):

Imi pare au sa te anunt ca nu ma aflu cu mama ft bine si nu sunt a ei si daca a rafla asta, cre' ca m-ar strange de gat

| varcolaccc a răspuns:

Prea mica pentru asta.

| BlakeLively a răspuns:

GOD. Generatia asta ne-o ia inainte pe zi ce trece! Nu stiu ce sa zic, pe la varsta ta eu invatam si..invatam.

| Today a răspuns:

Spune-i ca il placi. poate ai norocul ca si el sa te placa pe tine.