| Stefania a întrebat:

Bunasad! Deci, am fost azi pe terenul de football si el era acolo m-am asezat jos pe banca si am inceput sa vorbim cu colegele linistite si frumos, dar dupa un timp doua fete de la mine din clasa au venit in gura mare si au incepu sa urle ca la Andreea ii place de Alex...la Andreea ii place de Alex...si tot asasad. Eu m-am speriat si am inceput sa tremursad. Si apoi cele doua fete au mers la el si i-au zis ca aceea in pantalonii albastrii aia ii Andreeacrying. Si el nici nu le baga in seama cand strigau dupa el ca mie imi place de el, doar se uita la mine si si prietenii lui. Apoi mi-am luat geanta si am mers de acoo direct la sala in vestiar si am inceput sa plangsadcryingsad, nu am mai putut sa ma opresc din planssad. Prietenele mele au venit la mine si mi-au zis sa nu mai plang si apoi cele doua fete care i-au zis ca mie imi place de el au venit si m-au intrebat ca de ce plang si eu am zis ca din vina lor. Apoi m-am ridicat si le-am zis ca nu-i adevarat ca-mi place de el si apoi le-a parut rau ca au facut asta! Apoi au deschis geamul de la vestiar si au inceput sa urle in gura mare ca mie nu-mi place de elsad. Nici nu ma uitam la elsad. Ce parere si-a facut acum despre minecrying? Baietilor ziceti-mi si mie ca voi cum ati reactiona? Vi-ar place mai mult de aceea fata sau ati avea despre ea o parere rea? Va rog ziceti ce poata sa simta el cand este in situatii de genusad?

Răspuns Câştigător
| Bella_3622 a răspuns:

Pai in primul rand tu nu trebuia sa pui la suflet ce i-au zis fetele alea lui. Se mai intampla, si de obicei baieti nu se iau dupa "toate" si "totii". Si daca nu a zis nimic, inseamna ca nu ii pasa de ce au zis ele.No baietii stiu ca fetele sunt mai aiurite laughing. Si nu cred ca si-a facut o parerea rea despre tine. Da nu ne-ai specificat daca il placiwinking. Si poate si-o fi dat si el seama ca il placi sti de cE :
1.Au tipat fetele alea in gura mare ca iti place de el, si dupa te-ai ridicat frumusel si ai plecat in loc sa ramai, si sa le zici cate-va!
2. Dupa ce fetele ale i-au zis pe geam ca nu il placi, ce o fi zis si el, ca tu le-ai pus pe fete, sa pari tu mai tare.
Asa ceva e evident in zilele de aziwinking.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

"Draguta tipa, colegele ei ma sperie" - asta e parerea care si-a facut-o. Este posibil sa te placa si el, tu nu vii "la pachet" cu prietenele tale, intr-o relatie sunt doar doi.Eu zic sa va intalniti singurei prin pauze si sa discutati, fara alte persoane. Colegele tale nu s-au maturizat deloc, se vede clar ca sunt niste copile si daca el poate sa le ignore inseamna ca este un baiat matur si te merita.

| Licurici_4986 a răspuns:

Eu ca baiat le-as fi dat niste pumni in fata! sau daca zici ca aveai geanta bagam niste pietre in geanta si le dadeam cu geanta in cap! merita fiecare fata sa le umpli curu cu adidasi si sa le impingi p scari sa le intrebi de ce se grabesc? ai zis ca sunt prietene cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeeeee nu baa pe toate si toti in seama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, aceste fete nu sunt prietenele tale, ci doar niste simple colege, daca ar fi fost prietene adevarate ar fi tinut cont de intimitatea ta, de dorinta ta de a nu sti toata lumea ce e in sufletelul tau! Alta data poate vei avea curajul sa le infrunti si sa zici:da! imi place, ce treaba aveti voi?
Atunci sa le vezi cum reactioneaza!hee heeSi el daca ar fi in zona poate baga la cap si face el primul pas! Succes! caci dupa cum vad eu il placiwinking