| ღBizarreCrazyღ a întrebat:

Am si eu o mica problema. Eram cu 2 dintre prietenele mele afara in vacanta de vara. Am trecut pe langa un bloc in care locuieste un baiat cu un an mai mare ca noi pe care il cunosteam doar din vedere. Faza naspa este ca de fiecare data cand il vedeam pe afara incepeam sa radem de el, amintindu-ne de un accident de-al lui foarte amuzant de la scoala. Cand ne plimbam intr-o zi prin acelasi loc, el era pe geam si ne-a strigat:logic ca nu i-am raspuns. Ne-am intalnit cu o fosta colega care e putin cam dusa cu pluta si interpreteaza chestii ( faza e ca le intelege total gresit ) care i-a spus baiatului ca uneia dintre prietenele mele ii place de el.Si de atunci si-a schimbat atitudinea fata de noi (inainte nici macar nu ne baga in seama acum insa se uita insistent la noi cand trecem pe langa el si incearca sa ne atraga atentia, fiind in acelasi liceu cu noi); ba chiar o data ne-a intrebat de ce fugim de el. Acum probabil crede ce i-a spus aia si le va spune tuturor. Ce parere aveti de comportamentul lui? Merita sa ne ingrijoram sau e inofensiv?

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Nu va spune nimani happy
st linistita
dar ce are baiatul e urat nu va place voua de el sau?
de ce nu ii acordati o sansa poate vr sa a fie prieten si asa nu neaparat iubitbatting eyelashes credlaughing)

6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

laughingE doar un adolescent caruia ii tropaie hormonii si care incearca sa isi faca o prietena. I se pare interesant ca uneia dintre voi ii place de el, cum crede el. Nu-l mai bagati atat in seama. E inofensiv. Sau poate ii dati atata importanta pentru ca si voua va place de el?

| pacalici a răspuns:

U dupa cum povestesti esti cam micuta de varsta. Asa ca lasa astea si apucate de anvatat.

| mmeee79 a răspuns:

Nu cred ca aveti de ce sa va ingrijorati.Probabil va considera frumoase, atragatoare.si el...na ca orice baiat, vrea sa se bage pe voihee hee. Faza ii ca de ce pe toate 3? Daca chiar ar fi un motiv de ingrijorare, ar fi ala ca i-ar place de una singura, nu de 3:O.Nu aveti de ce va-ngrijora, poate daca e dragut.bagati-va si voi taretongue.
Dar poate e si el mai dus cu plutahappy

> : D

| zambilici a răspuns:

Hmm.probabil e inofensivhappy face toate chestiile alea ca sa iasa in evidenta in speranta ca`si va face o iubita. Cred ca ar trebui sa-i clarificati lucrurile si sa-i spuneti ca a fost o gluma ceea ce i`a zis prietena tahappy

| Brunette_2688 a răspuns:

E inofensivwinking Cauta doar putina bagare in seamalaughingCred.happy

| Eminescul a răspuns:

Pai de ce nu incercati una din voi o relatie cu el? poate o fi un baiat de nota 10 ca greseli facem cu totii, este in natura noastra sa facem greseli. Sau incercati sa vorbiti cu el fata in fata si daca tineti asa de mult la respectu vostru de cartier vorbiti cu el intr-un loc mai retras si spune-i adevarul.