| RealyCUTE a întrebat:

Hey! Eu locuiesc in Cluj, iar vara asta am fost la bunici, acolo avem un vecin nou de 25 de ani (necasatorit si fara prietena). Decand am venit a inceput sa se uite la mine si prima oara cand m-a vazut mi-a zambit happy Apoi mi-a spus: "Deci esti din Clluj?" eu: "Da."el: "Minti" si mi-a zambit eu i-am spus ca nu mint si i-am zambit inapoi". De atunci am inceput sa simt ceva pentru el... Intr-o zi ma plimbam cu prietenele mele, a iesit afara si a inceput sa danseze ciudat, noi am inceput sa radem a venit la noi si a inceput sa vorbeasca cu prietenele mele, iar pe mine nici nu ma baga in seama. Dupa cateva zile l-am vazut cum ducea o cutie la el in casa, m-a vazut, s-a uitat la mine atent si am observat ca a scapat ceva din cutie. Odata eram intr-un magazin impreuna cu varul meu si vine alex (vecinul meu) s-a uitat urat la noi, a devenit agitat, parca il simteam ca nu-i comvine si dintr-o data nu l-am mai vazut, m-am dus acasa si nici in curte nu era sau gradina... In ziua in care trebuia sa plec inapoi spre Cluj, era in fata casei lui si mi-a zambit in timp ce-mi facea cu mana.

Voi ce parere aveti, ma place?

11 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Te place da, si tu ai stat mereu si te-ai uitat dupa el? daca iti place de ce nu vorbesti cu el?

| MiyakoSaki a răspuns:

Era gelos cand erai cu varul tau.Nu te-a bagat in seama intetionat cand erai cu prietenele tale. Daca ti-a zambit inseamna ca te place.Ce sa zic, incearca sa vorbesti cu el happy

| neutrino a răspuns:

Nu neaparat, dar se poate sa-i pari interesanta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil esti minora, ce pot sa zic!
Te place ca si vecina, poate ca o sora mai mica! Nu cred ca s-ar baga la pustoaice!

| vocea a răspuns:

Pai e cu dus si intors daca te placea iti cerea numarul, dar din cate am vazut iti cam facea apropouri, daca esti inca minora s-ar putea sa fie o problema din cauza ca are 25 si e frica de puscarie, apropo imi plac fetele din cluj, oricum daca iti placea de el puteai sa ii ceri nr dar sunt sigur ca te mai duci

| Mussette a răspuns:

Atractie fizica in principiu. De mai mult nu poti fi sigura. Daca esti cu mult mai mica decat el, nu se merita.

| Hakuouki a răspuns:

Nu cred ca te place, dar nici nu cred ca ideea unei partide de sex cu tine ii displace.

Răspuns utilizator avertizat
| methodmen a răspuns:

E un pic ciudat, daca te placea cred ca actiona cumva(bine depinde si de varsta ta) dar daca nu a actionat si esti majora posibil e timid sau cine stie ce o fi avand.

| RaDuk a răspuns:

Nu prea ar fi dat semne clare ca te place. Daca nu ati facut schimb de numere de telefon sa mai vorbiti sau ceva, nu cred ca te place, poate te vede decat ca pe o vecina si atat

| Rusu_Bogdan_1998 a răspuns:

Sunt multe circumstante, nici nu ne-ai zis ce varsta ai. In plus daca nu are prietena poate vrea ceva actiune ( are 25 de ani totusi )